Маршрутизатор — Totolink N150RT

Totolink N150RT — це маршрутизатор, що працює на частоті 2.4 ГГц зі швидкістю до 150 Мбіт/с, з антеною з високим коефіцієнтом посилення, що працює в стандарті Wi-Fi 802.11 b/g/n.

Маршрутизатор призначений для домашньої або офісної бездротової мережі і дає можливість користувачам використовувати одне з’єднання для виходу в мережу Інтернет для великої кількості комп’ютерів. Також є 4 LAN-порти, які дозволяють підключати безпосередньо до 4 комп’ютерів.

Маршрутизатор Totolink N150RT підтримує технологію Wi-Fi Protected Setup (WPS) і оснащений функцією швидкого налаштування захисту. Тепер користувач може встановити захист бездротової мережі WPA2 (набагато надійнішу в порівнянні з шифруванням WEP) шляхом одноразового натискання кнопки WPS на маршрутизаторі. Це не тільки найшвидший спосіб установки захисту, але і найбільш зручний — вам навіть не потрібно запам’ятовувати пароль!

N150RT має підтримку VLAN функції, що дозволяє на одному фізичному мережевому інтерфейсі створити кілька віртуальних локальних мереж. Вона може ефективно задовольнити індивідуальні вимоги користувача, якщо один з членів вашої сім’ї хоче дивитися IPTV, а інші в цей час зайняті серфінгом в Інтернеті.

Маршрутизатор — Totolink N300RT

Totolink N300RT — це маршрутизатор, що працює на частоті 2.4 ГГц зі швидкістю до 300 Мбіт/с, з антеною з високим коефіцієнтом посилення, що працює в стандарті 802.11 b/g/n.

Маршрутизатор призначений для домашньої або офісної бездротової мережі і дає можливість користувачам використовувати одне з’єднання для виходу в мережу Інтернет для великої кількості комп’ютерів. Також є 4 LAN-порти, які дозволяють підключати безпосередньо до 4 комп’ютерів.

Маршрутизатор Totolink N300RT підтримує технологію Wi-Fi Protected Setup (WPS) і оснащений функцією швидкого налаштування захисту. Тепер користувач може встановити захист бездротової мережі WPA2 (набагато надійнішу в порівнянні з шифруванням WEP) шляхом одноразового натискання кнопки WPS на маршрутизаторі. Це не тільки найшвидший спосіб установки захисту, але і найбільш зручний — вам навіть не потрібно запам’ятовувати пароль!

N300RT має підтримку VLAN функції, що дозволяє на одному фізичному мережевому інтерфейсі створити кілька віртуальних локальних мереж. Вона може ефективно задовольнити індивідуальні вимоги користувача, якщо один з членів вашої сім’ї хоче дивитися IPTV, а інші в цей час зайняті серфінгом в Інтернеті.

ТВ-приставка X96 mini 1/16 GB

Приставка X96 mini
Один з варіантів трансформації телевізора в Смарт ТВ — установка X96 mini smart box. Приставка розроблена на основі популярної моделі X96, від якої відрізняється меншими розмірами і розширеними характеристиками. У ній також посилений режим охолодження, що оберігає від перегріву при тривалій експлуатації. А інфрачервоний приймач забезпечує стабільну роботу пульта при розміщенні девайса в важкодоступному для сигналу місці.

Особливості x96 mini tv box
ТВ-приставка X96 mini створена на базі модифікованого чотирьохядерного процесора Amlogic S905W. Від попереднього процесора S905, оновлений відрізняється підтримкою апаратних декодерів Smart Video Engine (AVE), які відповідають за плавне відтворення потокового відео.

Модель X96 mini tv box можна купити в двох модифікаціях з співвідношенням оперативної і вбудованої пам’яті 1/8 ГБ і 2/16 ГБ. При необхідності її можна збільшити до 32Гб за допомогою micro SD. Однак у новій версії ОС обсяг пам’яті 2/16 Гб забезпечить більш плавне зображення і перемикання між програмами.

ТВ-бокс оснащений зручним інтерфейсом і стандартними настройками системи Андроїд і функціонує під управлінням актуальної версії Android 7.1.2 Nougat. Відеокарта Mali-450 підтримує роздільну здатність до 2160 пікселів, тому можна насолоджуватися переглядом улюблених фільмів або відеороликів у форматі 4К. Доступ до контенту сайтів, перегляд більше 70 каналів, спілкування в Skype, ігри на великому екрані — це основні можливості X96 mini 2/16 tv box.

Додаткові переваги X96 mini smart tv box
Зручність розташування портів збоку і на задній панелі полегшує підключення кабелів. Швидкість, плавність роботи і бюджетна ціна роблять цей девайс привабливим для покупки. У верхній бічній частині X96 mini Android tv box знаходяться виходи для підключення блоку живлення, аудіо-відео та приймача пульта управління. Зліва — два порти USB 2.0 і один для карти micro SD.

TV приставка SKY (TX3 mini-H) 2/16 GB

Android TV Box — дивись на майбутнє вже сьогодні

Android TV приставка перевершує в сотні разів за різноманітністю функцій, можливостей і доступних додатків будь-який топовий телевізор з вбудованим Smart TV (розумне телебачення). По суті, Android TV приставка є мініатюрним повноцінним комп’ютером на ОС Android, а телевізор виступає монітором, тобто, принцип роботи, як в звичайних ПК.

Моделі телевізорів цього року зі вбудованим Android в більшості випадків оснащені старою версією Android 4.0, що робить їх ще на полицях магазинів вже морально застарілими. Інші телевізори з більш новою версією Android, на жаль, мають не повну, а обрізану по функціоналу Android оболонку, що не дозволить Вам по повній насолодитися можливостями сучасного цифрового світу. А головне, вбудований Android не можна буде замінити без заміни самого телевізора.

З Android приставкою Ви зможете вдихнути життя в будь-який старий телевізор, який надасть вам більше можливостей, ніж новий телевізор з Smart TV, куплений сусідом минулого тижня.

Оберіть населений пункт
Дякуємо за заявку.
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом