Маршрутизатор — Totolink N150RT

Totolink N150RT — це маршрутизатор, що працює на частоті 2.4 ГГц зі швидкістю до 150 Мбіт/с, з антеною з високим коефіцієнтом посилення, що працює в стандарті Wi-Fi 802.11 b/g/n.

Маршрутизатор призначений для домашньої або офісної бездротової мережі і дає можливість користувачам використовувати одне з’єднання для виходу в мережу Інтернет для великої кількості комп’ютерів. Також є 4 LAN-порти, які дозволяють підключати безпосередньо до 4 комп’ютерів.

Маршрутизатор Totolink N150RT підтримує технологію Wi-Fi Protected Setup (WPS) і оснащений функцією швидкого налаштування захисту. Тепер користувач може встановити захист бездротової мережі WPA2 (набагато надійнішу в порівнянні з шифруванням WEP) шляхом одноразового натискання кнопки WPS на маршрутизаторі. Це не тільки найшвидший спосіб установки захисту, але і найбільш зручний — вам навіть не потрібно запам’ятовувати пароль!

N150RT має підтримку VLAN функції, що дозволяє на одному фізичному мережевому інтерфейсі створити кілька віртуальних локальних мереж. Вона може ефективно задовольнити індивідуальні вимоги користувача, якщо один з членів вашої сім’ї хоче дивитися IPTV, а інші в цей час зайняті серфінгом в Інтернеті.

Маршрутизатор — Totolink N300RT

Totolink N300RT — це маршрутизатор, що працює на частоті 2.4 ГГц зі швидкістю до 300 Мбіт/с, з антеною з високим коефіцієнтом посилення, що працює в стандарті 802.11 b/g/n.

Маршрутизатор призначений для домашньої або офісної бездротової мережі і дає можливість користувачам використовувати одне з’єднання для виходу в мережу Інтернет для великої кількості комп’ютерів. Також є 4 LAN-порти, які дозволяють підключати безпосередньо до 4 комп’ютерів.

Маршрутизатор Totolink N300RT підтримує технологію Wi-Fi Protected Setup (WPS) і оснащений функцією швидкого налаштування захисту. Тепер користувач може встановити захист бездротової мережі WPA2 (набагато надійнішу в порівнянні з шифруванням WEP) шляхом одноразового натискання кнопки WPS на маршрутизаторі. Це не тільки найшвидший спосіб установки захисту, але і найбільш зручний — вам навіть не потрібно запам’ятовувати пароль!

N300RT має підтримку VLAN функції, що дозволяє на одному фізичному мережевому інтерфейсі створити кілька віртуальних локальних мереж. Вона може ефективно задовольнити індивідуальні вимоги користувача, якщо один з членів вашої сім’ї хоче дивитися IPTV, а інші в цей час зайняті серфінгом в Інтернеті.

абоненський термінал — ZTE F660 ONU

Абонентський GPON-термінал ZTE ZXHN F660 (ZXA10 F660) встановлюється в житловому приміщенні і призначений для підключення кінцевих користувачів до PON — пасивної оптоволоконної мережі, на видаленні до 20 кілометрів. Він обладнаний Wi-Fi антеною, чотирма Gigabit Ethernet-портами, одним USB-портом з максимальною швидкістю обміну даними до 2,5 Гбіт/с.

Апаратне програмне забезпечення від виробника регулярно оновлюється, що гарантує стабільність роботи цього оптоволоконного модему. ZXA10 F660 є повнофункціональним і універсальним рішенням для отримання доступу до Інтернету і IPTV одночасно. За допомогою абонентського терміналу F660, користувач може з максимальною ефективністю використовувати всі ресурси свого інтернет-каналу. Система природного тепловідведення, в якій не використовуються вентилятори, забезпечує абсолютну безшумність, постійне охолодження всіх внутрішніх елементів і гарантує безперебійну роботу обладнання. Для більшої надійності, в абонентському терміналі використовуються подвійні версії програмного забезпечення, які дублюють один одну і в разі збою автоматично задіюється резервна. Живлення, і усі Ethernet-інтерфейси оптоволоконного модему ZXA10 F660 оснащені грозозахистом від 1,5 до 4 кВ що забезпечить безпечну роботу на довгі роки.

Абонентський термінал ZXA10 F660 здатний самостійно переходити в «сплячий режим» під час виконання комутації кадрів даних і в неактивному стані. Крім того, всі комплектуючі, використані в цьому ONT терміналі, відповідають європейським стандартам, в тому числі RoHS і WEEE, 802.3az — вони нешкідливі і безпечні для навколишнього середовища.

Медіаплеєр — SWEET.TV

ТВ ДО 200 КАНАЛІВ
Канали ТБ різної тематики, на будь-якого глядача, для малюків і дорослих. Інформаційні, дитячі, спортивні, фільмові, пізнавальні та багато іншого.

ПЕРЕМОТКА ЕФІРУ
Функція TimeShift дозволяє на рейтингових телеканалах запустити спочатку улюблений серіал, переглянути будь-який момент фільму, або дивитися передачі які вже закінчилися в ефірі.

WI-FI МОДУЛЬ
Якщо ви не хочете тягнути кабель, щоб підключити даний мультимедійний плеєр до телевізора, Ви можете підключити його до свого домашнього Wi-fi і насолоджуватися каналами ТБ і фільмами.

КІНОЗАЛ
Різноманітна фільмотека, в якій Ви знайдете як останні новинки кінематографа, так і добре знайомі, всіма улюблені картини. Фільмотека оновлюється щогодини і в ній завжди є щось нове.

ПРОСТЕ МЕНЮ
Наші фахівці створили для Вас дуже простий і доступний інтерфейс, який буде зрозумілий навіть дитині або літній людині.

YOUTUBE
У цьому пристрої Ви можете користуватися сервісом YouTube і всім різноманіттям зібраного в ньому контенту різних жанрів і тематики.

ІНТЕРНЕТ-РАДІО
Телевізійний сервіс цієї мультимедійної приставки має безліч музичних каналів. Але крім цього, є також можливість користуватися інтернет-радіо і слухати популярний радіостанції.

ЧИТАННЯ ФАЙЛІВ З ФЛЕШКИ
На додаток до великої кількості каналів і фільмотеки, цей пристрій здатен читати з флешки будь-який відео-ролик, який Ви захочете подивитися за допомогою USB роз’єму.

Характеристики приставки Sweet.tv
Габарити медіаплеєра: 126*81*23мм
Матеріал корпуса: пластик
Дротовий LAN роз’єм
Вбудований Wi-Fi модуль 2,4 GHz
Споживання 10Вт
Споживання в режимі очікування: 0,5Вт
Блок живлення 5В, 2А
Радіопульт
USB 2.0 порт — 1 шт.
HDMI вихід — 1 шт.

ТВ-приставка X96 mini 1/16 GB

Приставка X96 mini
Один з варіантів трансформації телевізора в Смарт ТВ — установка X96 mini smart box. Приставка розроблена на основі популярної моделі X96, від якої відрізняється меншими розмірами і розширеними характеристиками. У ній також посилений режим охолодження, що оберігає від перегріву при тривалій експлуатації. А інфрачервоний приймач забезпечує стабільну роботу пульта при розміщенні девайса в важкодоступному для сигналу місці.

Особливості x96 mini tv box
ТВ-приставка X96 mini створена на базі модифікованого чотирьохядерного процесора Amlogic S905W. Від попереднього процесора S905, оновлений відрізняється підтримкою апаратних декодерів Smart Video Engine (AVE), які відповідають за плавне відтворення потокового відео.

Модель X96 mini tv box можна купити в двох модифікаціях з співвідношенням оперативної і вбудованої пам’яті 1/8 ГБ і 2/16 ГБ. При необхідності її можна збільшити до 32Гб за допомогою micro SD. Однак у новій версії ОС обсяг пам’яті 2/16 Гб забезпечить більш плавне зображення і перемикання між програмами.

ТВ-бокс оснащений зручним інтерфейсом і стандартними настройками системи Андроїд і функціонує під управлінням актуальної версії Android 7.1.2 Nougat. Відеокарта Mali-450 підтримує роздільну здатність до 2160 пікселів, тому можна насолоджуватися переглядом улюблених фільмів або відеороликів у форматі 4К. Доступ до контенту сайтів, перегляд більше 70 каналів, спілкування в Skype, ігри на великому екрані — це основні можливості X96 mini 2/16 tv box.

Додаткові переваги X96 mini smart tv box
Зручність розташування портів збоку і на задній панелі полегшує підключення кабелів. Швидкість, плавність роботи і бюджетна ціна роблять цей девайс привабливим для покупки. У верхній бічній частині X96 mini Android tv box знаходяться виходи для підключення блоку живлення, аудіо-відео та приймача пульта управління. Зліва — два порти USB 2.0 і один для карти micro SD.

TV приставка SKY (TX3 mini-H) 2/16 GB

Android TV Box — дивись на майбутнє вже сьогодні

Android TV приставка перевершує в сотні разів за різноманітністю функцій, можливостей і доступних додатків будь-який топовий телевізор з вбудованим Smart TV (розумне телебачення). По суті, Android TV приставка є мініатюрним повноцінним комп’ютером на ОС Android, а телевізор виступає монітором, тобто, принцип роботи, як в звичайних ПК.

Моделі телевізорів цього року зі вбудованим Android в більшості випадків оснащені старою версією Android 4.0, що робить їх ще на полицях магазинів вже морально застарілими. Інші телевізори з більш новою версією Android, на жаль, мають не повну, а обрізану по функціоналу Android оболонку, що не дозволить Вам по повній насолодитися можливостями сучасного цифрового світу. А головне, вбудований Android не можна буде замінити без заміни самого телевізора.

З Android приставкою Ви зможете вдихнути життя в будь-який старий телевізор, який надасть вам більше можливостей, ніж новий телевізор з Smart TV, куплений сусідом минулого тижня.

Оберіть населений пункт
Дякуємо за заявку.
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом